Nasza firma to przedsiębiorstwo wykonujące tynki maszynowe na najwyższym poziomie. W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze metody, które opracowaliśmy i stosujemy do chwili obecnej. Mamy wieloletnie doświadczenie w technologii wykonywania tynków maszynowych gipsowych, cementowo-wapiennych utwardzanych i zacieranych mechanicznie na gładko. Wykonujemy również gładzie akrylowe nakładane natryskowo, które charakteryzują się bardzo wysoką twardością. W naszej ofercie znajduje się również malowanie natryskowe.
Oznacza to, że nasi klienci dzięki naszym usługom oszczędzają nie tylko czas, ale i pieniądze. Dodatkowo mogą cieszyć się z niezwykle gładkich, miłych w dotyku ścian, bez żadnych defektów. To niezwykle ważne, gdy zależy naszym klientom za perfekcyjnej powierzchni.
Wykonywane przez nas tynki są trwałe, zdrowe, oddychające i antyalergiczne, a co za tym idzie, produkowane z naturalnych kruszyw. Jest to obecnie bardzo ważne w zachowaniu równowagi w domu, które jest wolne od kumulowania się bakterii i roztoczy. Pracujemy na wysokiej klasy maszynach, które gwarantują minimum pylenia. Nasza firma oferuje kompleksową usługę – na życzenie klienta możemy zająć się zakupem i sprowadzeniem materiałów. Zabezpieczamy okna, drzwi oraz instalacje. Zawsze pozostawiamy porządek po wykonanej pracy.