Oto tylko niektóre opinie naszych zadowolonych klientów, którzy dzięki nam zaoszczędzili dużo czasu, pieniędzy i nerwów przy realizacji swoich prac budowlanych, wykonanych z należytą starannością, rzetelnie, profesjonalnie i terminowo.

MULTI-ELEKTRO - Mierzyn

Firma Usługi Budowlane Zbigniew Pańczyk, to firma wiarygodna dyspozycyjna i z dużym doświadczeniem. Wszystkie roboty przebiegały sprawnie i z dużą starannością oraz terminowo. Gdyby nie ich sprzęt ukończyłbym budowę chyba za 100 lat. Polecam tę firmę, jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę.

Domki JaMajka - Międzywodzie

Usługi Budowlane Zbigniew Pańczyk to firma wiarygodna z dużym doświadczeniem w branży budowlanej, posiadająca wykwalifikowaną kadrę oraz potencjał techniczny i ludzki niezbędny do realizacji powierzanych zadań, ponadto jest to firma dyspozycyjna, wykonująca prace terminowo. Polecam w 100% !!!

Marek - Połczyn-Zdrój

Prace zostały wykonane w zakresie i terminie zgodnym z zawartą umową. Wszystkie roboty przebiegały sprawnie i z dużą starannością. Polecamy tę firmę jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę robót budowlanych.

Beton-Atak M&D Łukaszewicz

Super współpraca, terminowe wykonanie, własna inwencja porady i pomoc. Jakość i cena, porządek pracy wykonywanie pomiarów. Polecam jak najbardziej Zbigniewa i jego ekipę!!!

NORBI-DOM Spółka z o.o.

Firma Usługi Budowlane Zbigniew Pańczyk jest firmą godną polecania! Przede wszystkim terminowość, dokładność, rzetelność, łatwy i miły kontakt oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów. Prace wykonane wzorcowo.

Mariusz Szczecin

Wszystko wzorcowo, mam nadzieje ze tak będzie przy naszych kolejnych projektach, bo na pewno będę wracał... a co najważniejsze Ci goście są niemożliwi. To prawda że wszystko jest możliwe.

FIZJO I SPA Agnieszka Gwóźdź

Firma Zbigniewa to wzór do naśladowania.... Szybko, sprawnie i przede wszystkim w terminie, dosłownie co do godziny. Polecam jak najbardziej!!!